Žica 2×1,00 črno/rdeča 100m
29,00 € Brez DDV: 23,77 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Gre za nezaslonjeno žico (vodnik) prereza 2×1,00 mm2.
Žica ima črno barvo izolacije, z enim vodnikom z rdečim trakom. Plašč kabla pa je narejen iz PVC-ja.
V ponudbi imamo tudi nezaslonjeno žico (vodnik) prereza 2×1,00 mm2 , pri kateri ima žica prozorno barvo izolacije.
Dodatne podrobnosti
| Predvidena uporaba | prenos nizke napetosti |
|---|---|
| Barva ohišja | črna, črno rdeča |
| Premer notranjega vodnika | 50×0,16 mm |
| Zunanja izolacija | 2×3,0 mm |
| Material ohišja | PVC |
| Material notranjega vodnika | z bakrom platiran aluminij (CCA) |
| Maksimalna delovna napetost | 50V |
| Način pakiranja | dolžina 100m |
| Prodajna embalaža | 100m, PE folija |
| Garancija (meseci-m) | 24m |















