LED linearna svetilka 90cm 24W 4000K 3230lm IP20 EMIL s senzorjem
22,50 € Brez DDV: 18,44 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- Je linearna svetilka dolžine 90cm s senzorjem gibanja PIR.
- Svetilka se napaja neposredno na 230V 50Hz.
- Sveti z močjo 24W v nevtralno beli barvi svetlobe (4000K), s svetilnostjo 3230lm, pod kotom 160°.
- Svetilka deluje pri svetlobi okolice < 50lux. Po vklopu sveti 60 sekund. Gibanje zazna na razdalji < 4m.
- Življenjska doba je cca. 35000h.
- Namestitev je enostavna.
- Svetilka je namenjena za notranjo uporabo.
Svetilka je primerna za vse prostore, kjer želite, da se luč vklopi ob vstopu v prostor. To je zelo dobrodošlo v hodniku, shrambi, gostinskih lokalih na sanitarnih prostorih, pisarniških prostorih, itd.
Takšna svetilka je na voljo 60cm in 120cm.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 24W |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | bela |
| Mere | 900x57x26mm |
| Svetilnost | 3230lm |
| Kot svetilnosti | 160° |
| Barva svetlobe | 4000K |
| Poraba | 24kWh/1000h |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Senzor zaznavanja | PIR senzor |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 35.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
| Kot delovanja senzorja gibanja: | 140° |
| Material | plastika |






















