LED panel 36W vgradni 4320lm 1195x295mm IP20 + napajalnik
od 35,00 € Brez DDV: 28,69 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Vgradni LED panel je sodobna alternativa tradicionalnim LED panelom in rastrskim svetilkam s fluorescentnimi sijalkami.
Namenjena je osvetlitvi pisarn, industrijskih prostorov, javnih ustanov in trgovskih površin.
Uporablja se lahko v skoraj vsakem interierju, ne da bi zavzel preveč prostora in ga dopolnjuje s svojim minimalističnim dizajnom.
Širok razpon napetosti 220-240V zagotavlja stabilno delovanje plošče v omrežju.
Med delovanjem panela ni utripanja, infrardečega ali ultravijoličnega sevanja, s čimer se zmanjša obremenitev vida.
Okvirna plošča zaradi svoje zasnove ni nagnjena k porumenelosti med dolgotrajnim delovanjem.
LED vgradna plošča je namenjena vgradnji v spuščene strope tipa “Armstrong”. Plošča je nameščena v luknjo in prekrita z dekorativno mavčno ploščo.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 36W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | D |
| Barva telesa izdelka | bela |
| Oblika izdelka | kvadratna |
| Mere | 1195x295x33mm |
| Svetilnost | 4320lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | toplo bela 2700K – 3000K, nevtralno bela 4000K – 4500K, hladno bela 5500K – 6500K |
| Poraba | 36kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |



























