LED panel 40W 4000K 4000lm 595x595mm+napajalnik UGR<19 vgradni
Izvirna cena je bila: 52,90 €.42,00 €Trenutna cena je: 42,00 €. Brez DDV: 34,43 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Je LED vgradi panel z UGR, ki ga lahko vgradimo v Armstrong, v knauf oz. v mavčno ploščo. Poleg zelo nizke porabe električne energije in dolge življenjske dobe, je njegova posebnost predvsem v tem, da oddaja očem in glavi prijetno svetlobo, zaradi razpršenosti svetlobe (UGR <19).
40W panel sveti v nevtralni barvi svetlobe (4000K), s svetilnostjo 4000lm.
Dimenzija panela: 595 x 595 x 10,5 mm
Kot svetenja je 120°.
Življenjska doba je 30000 ur.
Stopnja bleščanja (UGR = Unified Glare Rating)
UGR <19 = Enotna ocena bleščanja oz. poenotena vrednost bleščanja
Brez vibracij pomeni, da LED plošča ne “utripa”, kot so npr. tradicionalne fluorescenčne svetilke, ki so se uporabljale v preteklosti. To najlažje preverimo s telefonom. Kamera telefona ne more v celoti slediti utripanju, zato bodo, v primeru, da je stopnja bleščanja velika, črne črte oz. proge na sliki kamere in video posnetkih, utripale. Kadar pa je UGR <19, pa utripanja ne bo.
UGR <19 namreč razprši svetlobo tako, da je svetloba nežna in tako gledanje v svetlobo ne povzroča pekočega občutka in ščegetanja v očesu, temveč zagotavlja pomirjujoč učinek. Zato se svetila z lastnostmi UGR <19 uporabljajo na mestih, kjer ljudje preživijo veliko časa, npr. na javnim mestih, v pisarnah, v izobraževalnih ustanovah, v zdravniških ordinacijah, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 40W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | F |
| Barva telesa izdelka | bela |
| Oblika izdelka | kvadratna |
| Mere | 595 x 595 x 10,5 mm |
| Svetilnost | 4000lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Poraba | 40kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |


















