-21%
LED panel 48W vgradni 4000K 4800-5360lm 595x595mm IP44/20+ napajalnik HUGO
Izvirna cena je bila: 56,99 €.45,00 €Trenutna cena je: 45,00 €. Brez DDV: 36,89 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
LED paneli so posebna oblika LED svetil, tanjše debeline, krasi pa jih mlečen pokrov. So dobra moderna rešitev za vse, ki želimo vnesti v bivalni ali poslovni prostor kakovosten in enakomerno porazdeljen vir svetlobe.
Vsebuje LED SMD diode, ki zagotavljajo zelo dolgo življenjsko dobo in nizko porabo električne energije.
Sveti z močjo 48W, s svetilnostjo 5360lm, v očem najbolj prijazni svetlobi – nevtralno beli barvi (4100K), ki spominja na dnevno svetlobo.
Vgradimo ga lahko v Armstrong, v knauf oz. v mavčno ploščo.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 48W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Barva telesa izdelka | bela |
| Oblika izdelka | kvadratna |
| Mere | 595x595x35 mm |
| Svetilnost | 4800-5360lm |
| Kot svetilnosti | 115° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 48kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V |
| IP ZAŠČITA | IP44 |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |



















