LED plafonjera 18W 4000k 1840lm IP42 120° s senzorjem LOPEZ
33,15 € Brez DDV: 27,17 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- Je stropna svetilka okrogle oblike z vgrajenim PIR senzorjem z možnostjo regulacije dan/noč.
- Ima domet zaznavanja gibanja največ 5m (<24°C).
- Po vklopu gori 30 sekund.
- Nudi visoko svetlobno učinkovitost in do 85% prihranek pri električni energiji.
- Življenjska doba je cca. 15000h.
- Namestitev je enostavna.
- Namenjena je za notranjo uporabo.
- Nastavimo lahko del dneva svetenja:
- položaj “sonce” deluje ob dnevni svetlobi
- položaj “luna” deluje pri svetlobi okolice pod 50 lx
Namestimo jo lahko v hodnik, shrambo, pisarno, nakupovalna središča, letališča, galerije, kabinete in povsod kjer ni vlage.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 18W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | F |
| Barva telesa izdelka | bela |
| Oblika izdelka | okrogla |
| Mere | Ø67x240mm |
| Svetilnost | 1840lm |
| Kot svetilnosti | 140° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 18kWh/1000h |
| IP ZAŠČITA | IP42 |
| Senzor zaznavanja | PIR senzor |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 15.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |



















