LED plafonjera 8W 3CCT 450lm IP65 P2131-O
od 28,49 € Brez DDV: 23,35 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je plafonjera, okrogle oblike, narejena iz kvalitetnih materialov, odpornih na vse vremenske razmere (odporna je tudi na sonce in rjo).
- Sveti z močjo 8W in s svetilnostjo 450lm.
- Izbirate lahko med telesom bele ali antracit sive barve, ki imata opcijo 3CCT.
- Opcija 3CCT – možnost prilagajanja svetlobe od tople bele (3000K) pa vse do hladno bele barve svetenja (6000K).
- Ne povzroča UV sevanja.
- Je prahotesna in vodoodporna, zato je primerna tako za zunanjo kot notranjo razsvetljavo (IP65).
- Pritrditev na strop je zelo enostavna.
Namestimo jo lahko: v domovih, na parkiriščih, letališčih, nakupovalnih središčih, pod balkone, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 8W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Barva telesa izdelka | bela, antracit siva |
| Svetilnost | 450lm |
| Barva svetlobe | 3CCT |
| Mere | Ø213x79mm |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| Svetlobni tok | 41xLED SMD |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |
| Opomba | Slike primerov so simbolične in se lahko razlikujejo od realnih (barva, natančna oblika, mere, itd). |




























