-18%
LED plafonjera 12W 4000k 900lm IP65 120° VERA
Izvirna cena je bila: 21,99 €.17,99 €Trenutna cena je: 17,99 €. Brez DDV: 14,75 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je estetske okrogle oblike, ki jo krasi rob, lepe antracit barve.
- Izdelana je iz visoko kakovostnih materialov (PP/PC).
- Zaradi minimalistične velikosti, jo vsestransko uporabna, saj ne zasede veliko prostora.
- Nudi visoko svetlobno učinkovitost, pri čemer je poraba energije do 85% manjša od starih klasičnih plafonjer.
- Vsebuje LED svetlobni tok, ki je ekvivalenten plafpnjeri s klasično 100W žarnico.
- Je prahotesna in vodoodporna, zato jo nameščamo tako v notranje, kot zunanje prostore.
- Življenjska doba je cca. 30000h.
- Ne povzroča UV sevanja.
- Zdrži na temperaturah med -20° in +45°C.
- Namestitev je enostavna.
- Oddaja veliko manj toplote, kot klasična halogena svetila, zato se ob dotiku z njo ne moremo opeči.
Nameščamo jo predvsem na zunanje stene hiš in drugih zgradb, nad vhode v stavbo, pod balkone, itd.
Na voljo je tudi takšna z mikrovalovnim senzorjem gibanja (senzor se ne vidi).
Dodatne podrobnosti
| Moč | 12W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | F |
| Barva telesa izdelka | antracit siva |
| Oblika izdelka | okrogla |
| Mere | Φ170×60 mm |
| Svetilnost | 900lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 12kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC100-240V |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |





























