Akcija
LED pohištvena svetilka 8W 4100K 540lm IP44 MAMBA
od Izvirna cena je bila: 57,50 €.44,50 €Trenutna cena je: 44,50 €. Brez DDV: 36,48 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- LED pohištvena svetilka MAMBA je stenska linearna svetilka, narejena iz aluminija in plastike.
- Svetilko lahko izberete v beli ali črni barvi.
- Svetilka sveti z močjo 8W v nevtralno beli barvi svetlobe (4100K), pod kotom 140°.
- Primerna je za uporabo v prostorih z visoko vlažnostjo, kot je na primer kopalnica.
- Življenjska doba svetilke je cca. 35.000h.
- Opremljena je z visoko kakovostnimi LED diodami SMD za boljšo zanesljivost in daljšo življenjsko dobo.
Takšna svetilka je primern za nametitev v kopalnico, garderobno omaro, osvetlitev slike…
Takšna svetilka je na voljo tudi daljša 50cm.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | bela, črna |
|---|---|
| Moč | 8W |
| Dolžina | 40cm |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Kot svetilnosti | 140° |
| Svetilnost | 540lm |
| Priključna napetost | 230V, 50Hz |
| IP ZAŠČITA | IP44 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |

















