Akcija
LED reflektor s senzorjem gibanja PIR slim 4500K IP65 črn TIGA
od Izvirna cena je bila: 16,50 €.14,00 €Trenutna cena je: 14,00 €. Brez DDV: 11,48 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
- Značilnosti:
- LED reflektor je primeren za osvetlitev zunanjih površin. Sestavljen je iz trpežnega aluminija in kaljenega stekla.
- Odporen je na izjemno nizke (-20°C) in zelo visoke temperature (+40°C), ima zaščito pred mehanskimi udarci ter je odlično odporen na vlago, dež, sneg in druge okoljske razmere.
- Reflektor je opremljen z LED diodami z barvno temperaturo 4500K, kar je optimalno glede odtenka med toplo belo in hladno belo barvo svetlobe.
- Reflektor lahko izbirate glede na moč:
- 10W s svtilnostjo 800 lm, dimenzije 145 x 80 x 50 mm
- 30W s svetilnost 2400 lm, dimenzije 170 x 116 x 50 mm
- 50W s svetilnostjo 4000 lm, dimenzije 200 x 160 x 50 mm
- 100W s svetilnostjo 8000 lm, dimenzije 225 x 250 x 50 mm
- 10W s svtilnostjo 800 lm, dimenzije 145 x 80 x 50 mm
- Kot svetilnosti je 120°.
- Vgrajen ima PIR senzor gibanja, ki zazna gibanje in sproži vklop reflektorja v 0.1 s, ko zazna gibanje.
- Reflektor ima opcijo prilagajanja parametrov:
- SENS – prilagoditev razpona oz. razdalje zaznavanja (od 2m do max. 8m).
- LUX – ureditev svetlobne intenzivnosti (<10-2000 LUX) – vgrajen ima foto občutljivi element, ki omogoča identifikacijo časa dneva, da se lastnosti delovanja prilagodijo posameznim željam uporabnika.
- TIME – ureditev časa osvetlitve (min. od 5s do max. 8min).
- Primeren je za direkten priklop na 180-240V AC50/60Hz, zato ga lahko namestimo povsod, kjer je standardna priključna napetost (cca. 230V). Po pritrditvi na steno (zelo enostavna pritrditev) ali drugo trdno površino lahko uporabimo premični del in reflektor usmerimo tja kamor ga potrebujemo.
- Ne potrebuje posebnega vzdrževanja. Če ga postavimo v zelo zaprašeno okolje, ga lahko enostavno očistimo kar s curkom vode iz cevi.
- Življenjska doba cca. 30000h.
Primeren je za osvetlitev tako v domovih, kot na zunanjih površinah. Npr. kot fasadna razsvetljava, za osvetlitev dovozov, vrtov, športnih terenov, cerkva, dvoran, garaž, prehodov, skladišč, javnih prostorov, parkirišč, panojev, stavb, skulptur, itd.
Ta reflektor je v ponudbi tudi brez PIR senzorja.
Dodatne podrobnosti
| Priključna napetost | 180-240V AC50/60Hz |
|---|---|
| Moč | 10W, 30W, 50W, 100W |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Svetilnost | 2400lm, 4000lm, 8000lm, 800lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Senzor zaznavanja | PIR senzor |
| Barva ohišja | črna |
| Material | aluminij + kaljeno steklo |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| Poraba | 10kWh/1000h, 20kWh/1000h, 30kWh/1000h, 50kWh/1000h |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Energijska učinkovitost | F |
| Garancija (meseci-m) | 24m |












































