Akcija
LED reflektor slim 4500K IP65 črn TIGA
od Izvirna cena je bila: 5,50 €.4,00 €Trenutna cena je: 4,00 €. Brez DDV: 3,28 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- LED reflektor je primeren za osvetlitev zunanjih površin. Sestavljen je iz trpežnega aluminija in kaljenega stekla.
- Odporen je na izjemno nizke (-20°C) in zelo visoke temperature (+40°C), ima zaščito pred mehanskimi udarci ter je odlično odporen na vlago, dež, sneg in druge okoljske razmere.
- Reflektor je opremljen z LED diodami z barvno temperaturo 4500K, kar je optimalno glede odtenka med toplo belo in hladno belo barvo svetlobe.
- Reflektor lahko izbirate glede na moč:
- 10W s svetilnostjo 800 lm, dimenzije 72 x 66 x 22 mm
- 20W s svetilnostjo 1600 lm, dimenzije 102 x 86 x 26 mm
- 30W s svetilnost 2400 lm, dimenzije 116 x 102 x 26 mm
- 50W s svetilnostjo 4100 lm, dimenzije 160 x 134 x 26 mm
- 100W s svetilnostjo 8200 lm, dimenzije 225 x 192 x 28 mm
- 150W s svetilnostjo 12000 lm, dimenzije 282 x 242 x 28 mm
- 200W s svetilnostjo 16000 lm, dimenzije 310 x 280 x 28 mm
- 10W s svetilnostjo 800 lm, dimenzije 72 x 66 x 22 mm
- Kot svetilnosti je 120°.
- Primeren je za direkten priklop na 180-240V AC50/60Hz, zato ga lahko namestimo povsod, kjer je standardna priključna napetost (cca. 230V).Po pritrditvi na steno (zelo enostavna pritrditev) ali drugo trdno površino lahko uporabimo premični del in reflektor usmerimo tja kamor ga potrebujemo.
- Ne potrebuje posebnega vzdrževanja. Če ga postavimo v zelo zaprašeno okolje, ga lahko enostavno očistimo kar s curkom vode iz cevi.
- Življenjska doba cca. 30000h.
Primeren je za osvetlitev tako v domovih, kot na zunanjih površinah. Npr. kot fasadna razsvetljava, za osvetlitev dovozov, vrtov, športnih terenov, cerkva, dvoran, garaž, prehodov, skladišč, javnih prostorov, parkirišč, panojev, stavb, skulptur, itd.
Ta reflektor je v ponudbi tudi s senzorjem PIR.
Dodatne podrobnosti
| Priključna napetost | 180-240V AC 50/60Hz |
|---|---|
| Moč | 10W, 20W, 30W, 50W, 100W, 150W, 200W |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Svetilnost | 12000lm, 1600lm, 2400lm, 4000lm, 8000lm, 16000lm, 800lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva ohišja | črna |
| Material | aluminij + kaljeno steklo |
| Začetni čas VKLOPA | takoj (0,1s) |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Energijska učinkovitost | F |
| Garancija (meseci-m) | 24m |




































































