



















LED sijalka E27 G45 1W 70lm
od 2,93 € Brez DDV: 2,40 €
Šifra: VIV-003542
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Izredno varčna LED žarnica, z grlom E27, močjo 1W, svetilnostjo 70lm in kotom svetilnosti 320°.
Izbirate lahko med sijalko, ki sveti v toplo beli barvi svetlobe (2700K) ali v hladno beli svetlobi (6500K).
Takšna sijalka obstaja tudi v rumeni, zeleni, rdeči in modri barvi.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 1W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Mere | Ø45×69 mm |
| Svetilnost | 70lm |
| Kot svetilnosti | 320° |
| Barva svetlobe | toplo bela 2700K – 3000K, hladno bela 5500K – 6500K |
| Priključna napetost | 230V |
| Življenjska doba izdelka (h) | 25000h |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Zatemnilna | NE |
| Garancija izdelka (meseci) | 24m |
Morda vam bo všeč tudi...
- H-HDT622-25
Visokolumenska LED cevna sijalka T8 G13 150cm 24W 3520lm steklena – Paket 25kom
od210,50 €Izvirna cena je bila: 210,50 €.189,45 €Trenutna cena je: 189,45 €. Brez DDV: 155,29 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka - OP-218801-GU10
LED sijalka GU10 10W 1000lm 100°
od 4,20 € Brez DDV: 3,44 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka - LVT-0746
LED sijalka E27 A60 12W RGB+WW/CW 1050lm WIFI
19,00 €Izvirna cena je bila: 19,00 €.13,30 €Trenutna cena je: 13,30 €. Brez DDV: 10,90 € Brez DDV: 0,00 € - VIV003538
LED sijalka E27 G45 1W 70lm
od 2,93 € Brez DDV: 2,40 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka - LVT1744-g9
LED sijalka G9 10W 700lm 360°
od 5,95 € Brez DDV: 4,88 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka









