LED stopniščna svetilka 1W 50lm IP65 P2303
od 19,43 € Brez DDV: 15,93 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je stenska zunanja nadgradna svetilka, pravokotne pokončne oblike, katere telo je narejeno iz močne in robustne plastike (PC).
- Sveti z močjo 1W in s svetilnostjo 50lm.
- Izbirate lahko med telesom bele, sive ali antracit sive barve.
- Na voljo imate dve opciji barve svetlobe:
- opcijo 3CCT – možnost prilagajanja svetlobe od tople bele (3000K) pa vse do hladno bele barve svetenja (6000K). S to opcijo sta vam na voljo bela in antracit siva svetilka.
- nevtralno bela barva svetenja (4000K) – siva svetilka.
- Ne povzroča UV sevanja.
- Je prahotesna in vlagoodporna, zato jo primerna tako za zunanjo kot notranjo razsvetljavo.
- Opremljena je z visoko kakovostnimi čipi SMD (9kom SMD), ki zagotavljajo boljšo zanesljivost in dolgo življenjsko dobo svetilke. Priložen pa ima tudi gonilnik za napajanje.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
Primerna je predvsem za namestitev na škarpo, za osvetlitev hodnikov, stopnic, stopnišč, itd., lahko pa jo namestimo tudi v notranje prostore bivališč in drugih poslopij (npr. v spalnico, itd).
Dodatne podrobnosti
| Moč | 1W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Barva telesa izdelka | bela, siva, antracit siva |
| Mere | 230x80x27 mm |
| Svetilnost | 50lm |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K, 3CCT |
| Svetlobni tok | 9xLED SMD |
| Poraba | 1kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |









































