-25%
LED stopniščna svetilka – vgradna okrogla IP54 230V za v dozo fi60 UGRA
Izvirna cena je bila: 18,59 €.13,99 €Trenutna cena je: 13,99 €. Brez DDV: 11,47 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je zunanja stopniščna svetilka, katere telo je narejeno iz aluminiija antracid sive barve
- Sveti z močjo 2W in s svetilnostjo 120lm.
- nevtralno (4000K) barvo .
- Je prahotesna in vlagoodporna, zato jo primerna tako za zunanjo kot notranjo razsvetljavo (IP54).
- Opremljena je z LED SMD diodami, ki zagotavljajo daljšo življenjsko dobo in manjšo porabo energije.
- Namestitev je enostavna. Vstavi se v montažno luknjo s Ø60mm.
- Življenjska doba je cca 30.000h.
- Primerna je za namestitev tako v notranje prostore bivališč in drugih poslopij (npr.: na hodnike, stopnice, stopnišča, spalnice, itd) kot v zunanjo okolico (npr.: stopnice, škarpe, okoli bazenov, itd).
Dodatne podrobnosti
| Moč | 2W |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | grafitno črna (antracit) |
| Oblika izdelka | okrogla |
| Material ohišja | aluminij |
| Mere | Ø 71x33mm |
| Izrez | Ø60 mm |
| Svetilnost | 210lm |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 2kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V |
| Svetlobni tok | SMD LED diode |
| IP ZAŠČITA | IP54 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |
| Opomba | Slike primerov so simbolične in se lahko razlikujejo od realnih (barva, natančna oblika, mere, itd). |






















