LED vgradna 5W svetilka 350lm IP20 pregibna 38° RAYA
7,00 € Brez DDV: 5,74 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Okrogla vgradna luč Raya ima stikalo za izbiro barve svetlobe.
S stikalom določite katero barvo svetlobe želite: 3000K (toplo bela svetloba), 4000K (nevtralna svetloba), 6400K (dnevna svetloba).
Značilnosti:
- je notranja vgradna svetilka, bele barve, ki sveti z močjo 5W, s svetilnostjo 350lm, pod kotom 38°.
- Okvir svetilke je pregiben, zato lahko svetilko obrnemo v smer, kjer potrebujemo svetlobo.
- Je prahotesna in ni vlagoodporna, zato jo primerna le za notranjo razsvetljavo (IP20).
- Opremljena je z LED diodami, ki zagotavljajo daljšo življenjsko dobo in manjšo porabo energije.
- Namestitev je enostavna. Vstavi se v montažno luknjo s Ø75-85mm.
Primerna je za namestitev v notranje prostore bivališč in drugih poslopij (npr.: na hodnike, stopnice, stopnišča, v spalnice, itd).
Dodatne podrobnosti
| Moč | 5W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Barva telesa izdelka | bela |
| Oblika izdelka | okrogla |
| Izrez | Ø75-85mm |
| Material | plastika |
| Svetilnost | 350lm |
| Barva svetlobe | toplo bela 2700K – 3000K, nevtralno bela 4000K – 4500K, hladno bela 5500K – 6500K |
| Poraba | 5kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V |
| Svetlobni tok | LED |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |




















