-33%
LED pohištvena svetilka 15W 4100K 1530lm 60cm TORIN
Izvirna cena je bila: 36,90 €.24,90 €Trenutna cena je: 24,90 €. Brez DDV: 20,41 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- LED pohištvena svetilka TORIN je stenska linearna svetilka v barvi kroma.
- Narejena je iz aluminija in plastike.
- Sveti z močjo 15W v nevtralno beli barvi svetlobe (4100K), pod kotom 160°.
- Primerna je za uporabo v prostorih z visoko vlažnostjo, kot je na primer kopalnica.
- Življenjska doba svetilke je cca. 35.000h.
- Opremljena je z visoko kakovostnimi LED diodami SMD za boljšo zanesljivost in daljšo življenjsko dobo.
- Svetilko lahko namestite na 2 načina: na steno ali na omarico.
Takšna svetilka je primern za nametitev v kopalnico, garderobno omaro, osvetlitev slike…
Dodatne podrobnosti
| Moč | 15 W |
|---|---|
| Material | plastika + aluminij |
| Dolžina | 60 cm |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 35.000 h |
| Svetilnost | 1530lm |
| Kot svetilnosti | 160° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 15kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V |
| Svetlobni tok | LED SMD |
| CRI (Ra) | 82 |
| IP ZAŠČITA | IP44 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |














