-17%
LED pohištvena svetilka 14W 4000k 530lm 600x50x80 JENNA
Izvirna cena je bila: 58,99 €.48,99 €Trenutna cena je: 48,99 €. Brez DDV: 40,16 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je pohištvena svetilka.
- Narejena je iz kakovostnega aluminija.
- Mere: 600x80x50mm.
- Sveti z močjo 14W, s svetilnostj0 530lm, v nevtralno beli barvi svetlobe (4500K), pod kotom 120°.
- Je prahotesna. Primerna je za področja, kjer ni vlage.
- Življenjska doba svetilke je cca. 40000h.
- Opremljena je z visoko kakovostnimi LED diodami SMD za boljšo zanesljivost in daljšo življenjsko dobo.
- Oddaja veliko manj toplote, kot klasična halogena svetila.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Pritrditev je zelo enostavna.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 14W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Mere | 600x80x50 mm |
| Material | aluminij |
| Svetilnost | 530lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 14kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V |
| Svetlobni tok | LED SMD |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| CRI (Ra) | 80 |
| PF | >0,5 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 40.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |














