Akcija
LED sijalka E27 A60 10,5W 1055lm
od 2,40 € Brez DDV: 1,97 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Energijsko varčna LED sijalka z navojem E27 je odlična zamenjava za klasične žarnice. Zagotavlja močno in enakomerno svetlobo ob nizki porabi energije. Primerna je za uporabo v stanovanjih, pisarnah in drugih notranjih prostorih ter omogoča dolgo življenjsko dobo in takojšen vklop brez utripanja.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 10,5 |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | F |
| Mere | ф60×108 mm |
| Svetilnost | 1055lm |
| Kot svetilnosti: | 270° |
| Barva svetlobe | toplo bela 2700K – 3000K, nevtralno bela 4000K – 4500K, hladno bela 5500K – 6500K |
| Poraba | 10,5kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| IP | IP20 |
| Zatemnilna | NE |
| Količina | 3 kosi, 1 kos, 10 kosov |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
| Opomba | Slike primerov so simbolične in se lahko razlikujejo od realnih (barva, natančna oblika, mere, itd). |




























