Plafonjera 2xE27 za LED IP44 SOLEN kvadratna s senzorjem
od 36,90 € Brez DDV: 30,25 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- Plafonjera je kvadratne oblike, krasi pa jo debelejši rob srebrne ali črne barve z mlečnim pokrovom.
- Za svoje delovanje potrebuje dve sijalki z grlom E27 (max. 40W), ki nista priloženi.
- Vsebuje mikrovalovni senzor gibanja. Ta je očem skrit. Deluje na osnovi elektromagnetnega sevanja visoke frekvence.
- Senzor zazna razdaljo do 8m, čas osvetlitve 8s/3min/8min/12min. Plafonjera ima vgrajen tudi senzor za mrak, ki omogoča, da se svetilka samodejno vklopi, ko zunanja svetloba pade pod 10-2000 luxov.
- Ta plafonjera bo krasila vaš dom, vse dokler se je ne boste naveličali. Ko se bosta sijalki iztrošili, ju boste enostavno nadomestili z drugima dvema.
- Zaradi LED sijalk, bo prihranek pri energiji velik (do 80% bolj varčna od plafonjer s klasičnimi halogenimi žarnicami).
- Je prahotesna in vlagoodporna, zato je primerna tako za notranje kot zunanje prostore.
- Namestitev je enostavna.
Idealna je za kopalnice, kopališča, stopnišča, skladišča, kletne prostore, toaletne prostore, hleve, za pod balkon, pod nadstreške, pod kozolce, itd.
Ta plafonjera je na voljo tudi okrogle oblike.
Dodatne podrobnosti
| Nastavek za sijalke | 2xE27 |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | črna, srebrna |
| Vrsta senzorja | mikrovalovni senzor + DIP |
| Oblika izdelka | kvadratna |
| Mere | 270 x 270 x 60 mm |
| Material | jeklo, plastika |
| Kot svetilnosti | 140° |
| Priključna napetost | AC175-265V |
| IP ZAŠČITA | IP44 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |





























